KIP: Kennis- en innovatieprojecten

De wereld om ons heen verandert snel. Wetten en regels evolueren. Nieuwe technologieën dienen zich aan. De wetenschap levert voortdurend kakelverse inzichten. Onze klanten verwachten dat we mee zijn – en dat willen we ook. Daarom lanceerden we vorig jaar onze kennis- en innovatieprojecten. Een hele mond vol. Daarom maakten we er kortweg KIP van. Spreekt een stuk makkelijker.

Het kenniskwadrant in actie

Elke collega die met een goed idee rondloopt, kan dat pitchen. Heeft het idee meerwaarde én voldoet het aan de vier onderdelen van het kenniswadrant? Dan krijgen de betrokken Connecters de tijd en ruimte om hun KIP uit te werken.

Een goed idee is pas een echte KIP als het alle vakken van het kwadrant kleurt. Het gaat dus niet alleen om het ophalen van kennis. Ook het delen, ontwikkelen én toepassen van deze kennis staat centraal in ons kippenhok.

Kippen op de Connectdag

Tijdens onze meest recente Connectdag stelden collega’s hun KIP voor in interactieve workshops. Zo leerden we meer over Social Listening & Datagestuurd Adivseren, Toegankelijkheid en Inclusie, Omgevingsmanagement én over AI.

Benieuwd wat er uit zo’n ei komt? In de komende blogs nemen we jullie mee naar binnen in ons kippenhok en stellen we de kippen aan je voor. Stay tuned!